Henešová Ludmila - Velké Meziříčí

Henešová Ludmila, finanční poradce, M.S.QUATRO

„S paní Henešovou jsem velice spokojená. Je příjemná a velmi ochotná, poradí a nabídne jiné možnosti. Neměnila bych.″

Eva Hemalová, Velká Bíteš

„Paní Henešová má velice lidský přístup. Přitom umí odborně poradit a nastaví služby na míru přímo Vám. Nemá zaběhlý jeden produkt, který nabízí všem. Ale přistupuje ke každému klientovi individuálně. Mohu jen doporučit.″

Kateřina Papoušková, Dlouhá Brtnice

„S paní Henešovou jsem byla velice spokojená, objasnila mi jak na "spoření na důchod" a pomohla mi se vším, co jsem potřebovala. Doporučuji všem, dokáže opravdu poradit a každému ráda vyjde vstříc.″

Jitka Musilová, Vysoké Studnice

„Jako jednatel společnosti MC Systems & Services s.r.o. chci poděkovat paní Ludmile Henešové i M.S.QUATRO, s.r.o. za spolupráci při sjednávání životního pojištění pro naše zaměstnance. Velice si ceníme jejího profesionálního přístupu, odborných rad i rychlých reakcích na naše požadavky.″

Milan Urbánek, Praha

„S prací p. Henešové jsem velice spokojena, vždy mi poradila a vysvětlila co by bylo pro mne nejlepší. Na mé dotazy mi vždy ochotně a věcně dala odpověď.Cením si na ní, že má příjemné a lidské vystupování.″

Chalupová Irena, Velké Meziříčí

„Paní Henešová mě pomohla s různými pojistkami, které byly staré a pro mě nevýhodné, zajistila zrušení těchto smluv a vytvořila pro mě a mou dceru životní pojištění podle mých potřeb a možností. S její prací jsem velice spokojena a pokud budu v budoucnu potřebovat radu ohledně financí, určitě se na paní Henešovou s důvěrou obrátím.″

Oldřiška Ficová, Heřmanov

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Henešová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 778 626 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.