Dubná Karla - Brno

Chtěla bych tímto poděkovat paní Karle Dubné za příkladnou, obětavou, erudovanou a poctivou starost a péči ohledně mých financí.Upřímně děkuji.
MUDr. Ivana MarešováDubná Karla

Dobrý den, Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Dubné za její pečlivou práci, se kterou se stará o moje finance a pojistky již několik let. Je velice ochotná a milá. Vždy, když potřebuji poradit nebo vyřídit pojistnou událost, tak se na ni mohu s důvěrou obrátit a vím, že se paní Dubná o všechno ráda postará. Je to opravdový profesionál ve svém oboru a ne jen mně, ale i mnoha ostatním lidem, kterým se stará o finance ušetří mnoho času a starostí. Již několikrát jsem se o tom sama přesvědčila a byla jsem velice spokojená. Rozhodně bych takového finančního poradce jako je paní Dubná každému doporučila pro její obětavost, spolehlivost, ochotu a příjemné vystupování.
Martina Formánková

Dobrý den, s finanční poradkyní paní Karlou Dubnou se známe již řadu let, jednou zaťukala na dveře našeho bytu a svým přátelským vystupováním nás přesvědčila. Udělala nám kompletní finanční plán rodiny, trpělivě s námi pobrala všechny detaily, vysvětlila nám jak nejlépe zacházet s financemi, které má rodina bohužel ne vždy v potřebném množství k dispozici. Vše vysvětlila a poradila jakou strategii investování, pojištění či spoření zvolit. Vždy při její návštěvě pomůže uspořádat spousty „papírů" a založit přehledně do pořadače, vždy je v dobré náladě, vždy pozitivní. Když potřebujeme pomoc a poradit, můžeme se na ni vždy s důvěrou obrátit. Například když si náš syn způsobil úraz na lyžích,zařídila vše potřebné ke kladnému vyřízení žádosti o odškodnění. Moc děkujeme za její dosavadní péči.
Alena a Luděk Halašovi

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout