Dubná Karla - Brno

Chtěla bych tímto poděkovat paní Karle Dubné za příkladnou, obětavou, erudovanou a poctivou starost a péči ohledně mých financí.Upřímně děkuji.
MUDr. Ivana MarešováDubná Karla

Dobrý den, Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Dubné za její pečlivou práci, se kterou se stará o moje finance a pojistky již několik let. Je velice ochotná a milá. Vždy, když potřebuji poradit nebo vyřídit pojistnou událost, tak se na ni mohu s důvěrou obrátit a vím, že se paní Dubná o všechno ráda postará. Je to opravdový profesionál ve svém oboru a ne jen mně, ale i mnoha ostatním lidem, kterým se stará o finance ušetří mnoho času a starostí. Již několikrát jsem se o tom sama přesvědčila a byla jsem velice spokojená. Rozhodně bych takového finančního poradce jako je paní Dubná každému doporučila pro její obětavost, spolehlivost, ochotu a příjemné vystupování.
Martina Formánková

Dobrý den, s finanční poradkyní paní Karlou Dubnou se známe již řadu let, jednou zaťukala na dveře našeho bytu a svým přátelským vystupováním nás přesvědčila. Udělala nám kompletní finanční plán rodiny, trpělivě s námi pobrala všechny detaily, vysvětlila nám jak nejlépe zacházet s financemi, které má rodina bohužel ne vždy v potřebném množství k dispozici. Vše vysvětlila a poradila jakou strategii investování, pojištění či spoření zvolit. Vždy při její návštěvě pomůže uspořádat spousty „papírů" a založit přehledně do pořadače, vždy je v dobré náladě, vždy pozitivní. Když potřebujeme pomoc a poradit, můžeme se na ni vždy s důvěrou obrátit. Například když si náš syn způsobil úraz na lyžích,zařídila vše potřebné ke kladnému vyřízení žádosti o odškodnění. Moc děkujeme za její dosavadní péči.
Alena a Luděk Halašovi

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.