Boháčová Petra - Hrušovany u Brna

Bohacova Petra_M.S.QUATRO_financni poradce„Potřebovala jsem vyřešit pojistnou událost, ale nevěděla jsem přesně jak nejlépe. Paní Boháčová ochotně ihned přijela, vše jednoduše vysvětlila a se mnou vyplnila a nakonec i zařídila. Probraly jsme nejen tuto pojistnou událost, ale další finanční záležitosti a smlouvy. Nakonec se připojili i manžel a tchýně. I jím srozumitelně vše vysvětlila a pomohla. Nastavila produkty přímo na míru. Paní Petra je příjemná, ochotná, naslouchá a ve finále vyřeší to, co potřebuje klient a ne finanční poradce. Jde ji o blaho klienta. Líbí se mi její profesionální a lidský přístup.″

Moc děkujeme za vše. Pumprlovi

„Finanční poradenství z úst paní Petry Boháčové bylo velmi srozumitelné, neslo se v poklidném a velmi přátelském duchu. Dokázala mě vysvětlit, jak v dnešní době funguje trh, koloběh finančních prostředků, možnost bezpečného zhodnocení peněz a zefektivnění mých stávajících pojištění. Na základě velmi konstruktivní diskuze jsem učinila zásadnější rozhodnutí, které se týká mých investic a zajištění mého důchodového věku. Finanční servis, ochotu a vstřícné osobní jednání paní Boháčové mohu jen doporučit.″

"Finanční cíl bez plánování je pouhé přání." Jana V.

„Po dlouhé době jsme konečně potkali človíčka, který nám pomohl na první pohled se zdánlivě jednoduchou věcí, jako je pojištění člověka. Jelikož jsme samozřejmě pojištění byli, i přesto jsme si nechali zkontrolovat naši smlouvu. Díky paní Petře Boháčové jsme se po zjištění našich potřeb dozvěděli, že vůbec nejsme pojištěni na potřeby, které jsou pro běžný život a naší rodinu důležité. Paní Petra nám vše podrobně vysvětlila, vysvětlila nám zákonitosti a smysl pojištění. Velmi jsme ocenili přístup paní Petry, byla příjemná, ochotná poslouchat naše potřeby a tím pádem se vším a ve všem poradit. Oceňujeme její serióznost a profesionální přístup. S paní Petrou jsme neustále v kontaktu a víme, že s jakýmkoli problémem se na ni můžeme kdykoli obrátit, protože ji věříme. Jsme rádi, že lidé jako je paní Petra Boháčová ještě existují. Tímto bychom ji chtěli moc poděkovat za všechno, co pro nás dělá. Děkujeme.″

Spokojení klienti p. Mišáková a p. Pokorný

 Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Boháčová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 724 808 495 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..