Vraspírová Jana - Jimramov

Vraspírová Jana, finanční poradce, M.S.QUATRO„Začátkem října jsme si domluvili s paní Vraspírovou schůzku ohledně povinného ručení, že mi udělá levnější pojistku. Řekl jsem si, no proč ne. Dal jí údaje o autu a čekal jsem co mi nabídne. Při další schůzce mi přecházel zrak. Měla vypracováno několik variant pojištění a cen. Ke každé variantě měla připravenou úplnou přednášku, vše podávala srozumitelně, prostě úplná paráda. Po dokončení této pojistky mi nabídla pojistky pro děti, manželku i pro mě, penzijní i ostatní co jsme měli. Co mám povídat, spousta papírů, no hrůza. Vzala si to všechno s sebou a domluvili jsme si další schůzku, která byla podle mého volného času, kterému se pokaždé přizpůsobila. Následoval stejný scénář. Co více si přát, staré smlouvy, které jsme rušili, vyřídila za nás, úplný luxus. Vše nám seřadila do přehledných složek.Co více dodat, jen to, že takových lidí, kteří se zabývají tímto povoláním je potřeba více.″

S pozdravem spokojený klient Lukeš Jaroslav

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Vraspírová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 778 622 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout