Kyselová Jana - Břeclav

„Mé reference na paní Kyselovou jsou pouze a jen kladné. Paní Kyselová má profesionální přístup,je ochotná,milá a bleskově reagující na mé všetečné Kyselova Janadotazy, na které jsem dostal uspokojující a srozumitelné odpovědi."

Luděk Parák

„S paní Kyselovou a jejím profesionálním a zároveň lidským přístupem jsem velmi spokojená. Zodpoví mi vždy srozumitelně každou otázku, ať už se mi jednalo o pojištění či stavební spoření či informace k investicím. V rozhodování v oblasti financí mi určitě její názor velmi pomohl. Paní Kyselovou ráda doporučím."

Eva Peterková

„S paní Kyselovou jsem velmi spokojená. Je velmi ochotná a vstřícná."

Martina Valášková

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte zájem, aby se paní Kyselová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 607 707 737 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
 

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.