Vydělává ten, kdo investuje. O podnikání to platí dvojnásob

Brzdí vaše podnikatelské záměry nedostatek peněz? Získání úvěru na koupi techniky nebo například na vybudování výrobních nebo kancelářských prostor není úplně jednoduché.

Banka vám při prvotním oslovení samozřejmě naslibuje hory i doly do týdne, stačí když přinesete účetní výkazy a sepsaný podnikatelský záměr. Ale co by v tom záměru mělo být? A co vlastně kontroluje ve výkazech? To už vám nikdo v bance neřekne.

Náš specializovaný finanční poradce vám podnikatelský záměr pomůže sepsat tak, aby banku zaujal. Zároveň překontroluje vaše účetnictví a dokáže vyloučit banky, kde je žádost o úvěr předem ztracená bitva. Spolupráce s klientem je někdy dlouhodobá a zahrnuje rady, co je nutné před dalším daňovým obdobím připravit. Například co s odpisy, s rozčleněním základního kapitálu, co s nevymoženými pohledávkami, které druhy závazků se musí v účetnictví určitě doplatit, co bance vadí víc a co míň.

Naše úvěrová specialistka, paní Pavla Honzírková je připravena vám pomoci. Kontaktovat ji můžete na čísle +420 739 573 797 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podle předložených podkladů banka hodnotí komplexní finanční i nefinanční kritéria a pošle naší finanční specialistce individuální nabídku. Proto není možné předem zjistit úrokovou sazbu. Je potřeba s bankami vyjednávat a vybrat pak tu nejlepší variantu pro klienta.

A kolik za tyto služby podnikatel zaplatí? Nejlepší zpráva nakonec pro vás zní: Nic, naše specialistka je placena bankovními institucemi. Za úvěr nezaplatíte ani korunu navíc, ale vaše šance dostat své podnikání na vyšší level se mnohonásobně zvýší.

  • Vytvořeno dne .

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.