Kdo jsme

V dnešní době je velmi těžké vyznat se v nabídkách finančních institucí, které působí na našem trhu. Naše společnost M.S.QUATRO pomáhá už více jak 18 let jednotlivcům, celým rodinám i podnikatelům správně se orientovat ve světě financí.

Martin Macho, výkonný ředitel
„Jsme hrdí na to, že pomáháme lidem. Zároveň rozšiřujeme a podporujeme finanční inteligenci celé společnosti, v čemž vidím jeden ze základních pilířů pro naši společnou budoucnost."

Miroslav Nevěděl, jednatel
„Spolupracovat s námi znamená nejen pomáhat naším klientům vytvořit si příznivou finanční budoucnost, ale také vybudovat kvalitní život pro sebe a své blízké."

Petr Suchyňa, ředitel obchodní sítě
„Jsem pyšný na to, že mohu být součástí M.S.QUATRO. Od počátku máme dva obrovské dary. Pomáháme klientům najít řešení finančního plánu dle jejich přání a potřeb. A dáváme veřejnosti šanci pracovat v oblasti financí. Obojím pomáháme plnit sny a touhy, tak jako se to povedlo i mně."

 • Společnost založena: 7. 7. 2000 zápisem do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 37563
 • Registrace pojišťovacího agenta: 28. 4. 2005, 010547PA
 • Registrace pojišťovacího makléře: 24.3.2016, 221237PM
 • Registrace investičního zprostředkovatele: 18.11.2004, 43/R/456/2004/1
 • Členství v profesním sdružení Česká asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF): 1.8.2007
 • Spolupráce se společností Broker Trust od srpna 2017
 • Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
  Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.
  Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719. Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

Co děláme

Pomáháme vám - občanům i podnikatelům prozkoumat finanční možnosti a sestavit plán „šitý na míru" potřebám a požadavkům. A to tak, aby peníze pracovaly ve váš prospěch. Svěříte-li se do našich rukou, ušetříte finanční náklady a drahocenný čas, ale také tím získáte osobního finančního poradce, na něhož se můžete kdykoliv s důvěrou obrátit.

Způsob naší práce

Hlavním cílem prvotních schůzek je vzájemně se poznat, prodiskutovat vaše potřeby a navrhnout kvalitní řešení. Poté následuje servis, na kterém komunikujeme změny ve vaší životní situaci. Součástí naší práce je také vyřízení pojistných událostí.

Naši finanční poradci využívají tzv. Finanční soustavu - významné know-how naší firmy, díky které vám bude vysvětlen způsob fungování jednotlivých oblastí financí. Díky této metodě se o vás - občana i podnikatele dovedeme postarat individuálně a do A do Z.