Kdo jsme

V dnešní době je velmi těžké vyznat se v nabídkách finančních institucí, které působí na našem trhu. Naše společnost M.S.QUATRO pomáhá už více jak 20 let jednotlivcům, celým rodinám i podnikatelům správně se orientovat ve světě financí.

Martin Macho, výkonný ředitel
„Jsme hrdí na to, že pomáháme lidem. Zároveň rozšiřujeme a podporujeme finanční inteligenci celé společnosti, v čemž vidím jeden ze základních pilířů pro naši společnou budoucnost."

Miroslav Nevěděl, jednatel
„Spolupracovat s námi znamená nejen pomáhat naším klientům vytvořit si příznivou finanční budoucnost, ale také vybudovat kvalitní život pro sebe a své blízké."

Petr Suchyňa, ředitel obchodní sítě
„Jsem pyšný na to, že mohu být součástí M.S.QUATRO. Od počátku máme dva obrovské dary. Pomáháme klientům najít řešení finančního plánu dle jejich přání
a potřeb. A dáváme veřejnosti šanci pracovat v oblasti financí. Obojím pomáháme plnit sny a touhy, tak jako se to povedlo i mně."

  • Společnost založena: 7. 7. 2000 zápisem do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 37563
  • Členství v profesním sdružení Česká asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF): 1.8.2007
  • Spolupráce se společností Broker Trust od srpna 2017
  • Investiční a penzijní produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
  • Pojistné produkty zprostředkováváme jako Vázaný zástupce dle zákona o distribuci pojištění a zajištění zapsaný v registru ČNB a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.
  • Dalšími produkty, které zprostředkováváme, jsou např. stavební spoření, spořicí účty aj.
  • Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/proklienty

Co děláme

Pomáháme vám - občanům i podnikatelům prozkoumat finanční možnosti a sestavit plán „šitý na míru" potřebám a požadavkům. A to tak, aby peníze pracovaly ve váš prospěch. Svěříte-li se do našich rukou, ušetříte finanční náklady a drahocenný čas, ale také získáte osobního finančního poradce, na něhož se můžete kdykoliv s důvěrou obrátit.

Způsob naší práce

Hlavním cílem prvotních schůzek je vzájemně se poznat, prodiskutovat vaše potřeby a navrhnout kvalitní řešení. Poté následuje servis, na kterém komunikujeme změny ve vaší životní situaci. Součástí naší práce je také vyřízení pojistných událostí. Spolupráci stavíme na dlouhodobé a komplexní péči o klienta. 

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.