Janglová Ilona - Bořetice

Janglova Ilona, finanční poradce, M.S.QUATRO

„Paní Ilona Janglová je úžasná finanční poradkyně. Velmi rychle nám vyřídila všechny naše požadavky, zařídila pro nás věci i nad rámec toho, co jsme očekávali. Co se týče komunikace, byla velmi milá, otevřená a vstřícná. Její služby vřele doporučujeme.“

David Hubač

„Dobrý den,tímto bychom chtěli vyjádřit naše velké poděkování vaší finanční poradkyni paní Ilonce Janglové za její obrovskou ochotu a vřelý přístup při řešení refinancování našeho úvěru. Zejména oceňujeme její přístup při řešení problémů, které nejenže řeší ochotně za nás, ale navíc má u toho stále úsměv na rtech. Je až s podivem, že v dnešní době, kdy zadarmo není už vůbec nic, je někdo tak ochotný, milý a vstřícný a nesnaží se nás podvést, ale naopak pomoci nám ušetřit naše peníze. Toho všeho si moc vážíme a určitě budeme rádi služeb paní Janglové využívat i nadále.″

Irena a Marián Machovi, Břeclav

„O tomto víkendu proběhly v naší obci Kobylí krojované hody. Letos poprvé je neorganizovala přímo obec, ale sdružení Stárci a stárky Kobylí. Je to velká akce, kde se sejde spousta lidí, tak bylo nutné mimo jiné i vyřešit pojištění. Velmi oceňujeme profesionální přístup, spolehlivost a ochotu paní Ilony Janglové, která nám vše potřebné ohledně pojistky zajistila.″

S pozdravem a poděkováním kolektiv stárků a stárek Kobylí

„Tímto mailem bych chtěla jménem celé mojí rodiny vyjádřit velké poděkování paní Iloně Janglové. Potřebovali jsme si v rodině dát "do pořádku" finanční záležitosti , V dnešní době, kdy musí být člověk obezřetný,jsem sháněla kontakt na důvěryhodného finančního poradce a seriozní společnost. Paní Janglová nám byla doporučena známou a i z jiných zdrojů jsem měla na ni velmi dobré reference. Proto jsme se rozhodli na ni obrátit a požádat o pomoc při řešení naších financí. Jsme s její prací velmi spokojení, je spolehlivá,ochotná, své práci rozumí a velmi nám pomohla. Díky ní máme všechny smlouvy zaktualizované, dobře nastavené do budoucna a ve výsledku jsme i ušetřili. Opravdu si ji velmi ceníme. Budeme ji rádi doporučovat naší široké rodině i známým, protože má naši 100% důvěru.″

S velkými díky Jana Otáhalová s rodinou

„Tímto chceme poděkovat paní Iloně Janglové za citlivý přístup při vyjednávání k rozřešení finanční záležitosti našeho syna. Její jednání nás utvrdilo o její korektnosti.″

Skopalovi, Terezín

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Janglová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 784 036 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.