Janglová Ilona - Bořetice

Janglova Ilona, finanční poradce, M.S.QUATRO

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Janglová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 784 036 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

„S paní Ilonou Janglovou jsme se seznámili při prodeji domu, je finanční poradkyně kupujících. Byli jsme s ní velmi spokojeni i my. Řešili jsme s ní posléze naše finanční záležitosti jako životní pojištění, penzijní pojištění, pojištění domu atd. Paní Janglové absolutně věříme a řídíme se jejími radami a doporučeními. Je vždy ochotná poradit a nastavit zákazníkovi produkty na míru. Sama nás i aktivně kontaktuje, když narazí na produkt, který by se nám hodil. Paní Janglovou doporučujeme, je nejen velmi vzdělaná ve svém oboru, ale i příjemná, což velmi oceňuji."
Pavlína Štokmanová

„Paní Ilona Janglová je úžasná finanční poradkyně. Velmi rychle nám vyřídila všechny naše požadavky, zařídila pro nás věci i nad rámec toho, co jsme očekávali. Co se týče komunikace, byla velmi milá, otevřená a vstřícná. Její služby vřele doporučujeme.“

David Hubač

„Dobrý den,tímto bychom chtěli vyjádřit naše velké poděkování vaší finanční poradkyni paní Ilonce Janglové za její obrovskou ochotu a vřelý přístup při řešení refinancování našeho úvěru. Zejména oceňujeme její přístup při řešení problémů, které nejenže řeší ochotně za nás, ale navíc má u toho stále úsměv na rtech. Je až s podivem, že v dnešní době, kdy zadarmo není už vůbec nic, je někdo tak ochotný, milý a vstřícný a nesnaží se nás podvést, ale naopak pomoci nám ušetřit naše peníze. Toho všeho si moc vážíme a určitě budeme rádi služeb paní Janglové využívat i nadále.″

Irena a Marián Machovi, Břeclav

„O tomto víkendu proběhly v naší obci Kobylí krojované hody. Letos poprvé je neorganizovala přímo obec, ale sdružení Stárci a stárky Kobylí. Je to velká akce, kde se sejde spousta lidí, tak bylo nutné mimo jiné i vyřešit pojištění. Velmi oceňujeme profesionální přístup, spolehlivost a ochotu paní Ilony Janglové, která nám vše potřebné ohledně pojistky zajistila.″

S pozdravem a poděkováním kolektiv stárků a stárek Kobylí

„Tímto mailem bych chtěla jménem celé mojí rodiny vyjádřit velké poděkování paní Iloně Janglové. Potřebovali jsme si v rodině dát "do pořádku" finanční záležitosti , V dnešní době, kdy musí být člověk obezřetný,jsem sháněla kontakt na důvěryhodného finančního poradce a seriozní společnost. Paní Janglová nám byla doporučena známou a i z jiných zdrojů jsem měla na ni velmi dobré reference. Proto jsme se rozhodli na ni obrátit a požádat o pomoc při řešení naších financí. Jsme s její prací velmi spokojení, je spolehlivá,ochotná, své práci rozumí a velmi nám pomohla. Díky ní máme všechny smlouvy zaktualizované, dobře nastavené do budoucna a ve výsledku jsme i ušetřili. Opravdu si ji velmi ceníme. Budeme ji rádi doporučovat naší široké rodině i známým, protože má naši 100% důvěru.″

S velkými díky Jana Otáhalová s rodinou

„Tímto chceme poděkovat paní Iloně Janglové za citlivý přístup při vyjednávání k rozřešení finanční záležitosti našeho syna. Její jednání nás utvrdilo o její korektnosti.″

Skopalovi, Terezín

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout