Lifková Helena - Praha

Lifková Helena, finanční poradce, M.S.QUATRO

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Lifková stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 784 058 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

„S prací p. Lifkové jsem dlouhodobě velmi spokojena, protože její znalosti jsou na velmi vysoké odborné úrovni  a vždy mi dobře poradila, stejně tak i dalším členům mojí rodiny."

Jana Chaloupková, Praha

„Dobrý den, touto cestou bych ráda vyjádřila obrovský dík paní Lifkové. Provází mě i mou rodinu světem financí, vždy velmi srozumitelně poskytne a vysvětlí všechny potřebné informace a její profesionální a zároveň lidský přístup je nedílnou součástí všech našich setkání. Za poslední rok, kdy pomáhala mé rodině se zřízením hypotéky, se mi jen potvradila její profesionalita,laskavost a trpělivost. S paní Lifkovou jsem si vždy jistá, že mi se vším správně poradí a přesto nikdy nenutí k podpisu smlouvy. Spolupráci s ní vřele doporučuji!″

Lenka Tichá s rodinou, Praha

„Touto cestou bych rád poděkoval paní Heleně Lifkové, která mi pomohla se sepsáním životního pojištění. Její přístup byl velmi profesionální, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno, tak abych to i já, jakožto laik, pochopil a mohl tak míst jistotu, že si objednávám produkt, který mi bude vyhovovat a nemusím se obávat následků. Dokáže se vcítit do klienta a nabídnout mu produkt "šitý na míru", vše samozřejmě nenásilnou formou a ve prospěch klienta. Pracuji jako sociální pracovník a mým denním chlebem je kontakt s klientem. Troufám si tvrdit, že dokážu poznat člověka schopného rozumného jednání, kterým bezpochyby paní Lifková je. Vstřícné jednání, několikaletá praxe, porozumění, to je pouze výčet kladů této finanční poradkyně. Bude mi ctí, se i nadále, ohledně financí, obracet na paní Helenu Lifkovou. Děkuji za možnost seznámit se prostřednictvím Vašeho zástupce s Vaší společností.″

Lukáš Mejsnar, Praha

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout