Hlucháň Tomáš - Hodonín

"Pan Tomáš Hlucháň je člověk na správném místě. Finanční poradce, který opravdu poradí, zařídí, zajímá se, jsem s ním spokojená a určitě ho doporučuju."

Nesvadbová, Rohatec

"Velmi si cením služeb Pana Hlucháně. Je to člověk na správném místě, umí poradit, ví o čem mluví a s jistotou můžu za sebe říct že jedná dle možností klienta, ne jako už to bývá u většiny konkurencí, kdy se do Vás snaží narvat ne co potřebujete Vy, ale co potřebují Oni. Ráda se opět na Pana Hlucháně kdykoliv obrátím a doporučuji Všem, co v oblasti služeb M.S.Quatro chtějí mít klidné spaní. Děkuji moc".

Suchánkovi

"S prací pana Hlucháně jsme velmi spokojeni. Vždy dobře poradí a vysvětlí. Můžeme se na něj kdykoliv obrátit a požádat o pomoc. Je na něj spoleh."

Bajáková Mirka

"Náš finanční poradce je Tomáš Hlucháň. Jsme s ním moc spokojení, je ochotný, trpělivý, vše vysvětlí tak, aby to i laik pochopil. A jsem ráda, že se i sám zajímá, co je v mojí rodině nového a jestli není potřeba něco zařídit".

Eliška Předinská

"Doporučuji Tomáše Hlucháně zvolit jako finančního poradce pro jeho profesionální i přátelský přístup, trefné rady, trpělivost a ochotu najít nejlepší řešení."

Eva Kučerová

„Ráda bych touto cestou poděkovala a vyzdvihla práci p. Hlucháně. Je to jediný finanční poradce, kterému plně a naprosto důvěřuji. Je 100% spolehlivý a M.S.QUATRO, Hlucháň Tomášvstřícný. Jeho rady a doporučení jsou k nezaplacení!"

Libuše Boháčková

„S panem Tomášem Hlucháněm jsme byli velmi spokojeni.Všechno srozumitelně a trpělivě vysvětloval. Je to opravdu profesionál."

rodina Reysíkova

„S prací a poradenstvím pana Hlucháně jsme byli velmi spokojeni."

Novotní, Rohatec

„Rádi bychom poděkovali panu Hlucháňovi za jeho přístup při zakládání smlouvy."

Zapletalová Jarmila, Rohatec

„Pana Hlucháně doporučuji, stará se o nás a naše smlouvy již několik let, když je jakkákoliv novinka nebo akce vždy nám zavolá a dá vedět. Doporučuji ho také svým kamarádům. Děkujeme za skvělý přístup."

Buškovi, Hodonín

„Ráda bych touto cestou poděkovala panu Hlucháňovi za spolupráci, kontroly a rady. Jakmile jsou nějaké novinky, tak nás kontaktuje a vše řádně vysvětlí a poradí. Velmi ráda ho doporučím."

Romana Hubačková, Hodonín

„Chtěli bychom poděkovat panu Hlucháňovi za uzavřené pojištění a rady, jak lépe hospodařit s penězi. Je s ním velmi příjemná a solidní spolupráce. Víme, že se na něj můžeme obrátit s každým problémem. Díky."

Mikéskovi, Strážnice

„Přestože je dnes sousloví "finanční poradce" bráno převážně s negativní konotací (u mne doteď nevyjímaje), byl jsem překvapen, jaký směr věci nakonec nabraly. Sám jsem přemýšlel, jak a kde sehnat v dnešní době kvalitního poradce. Dospěl jsem k názoru, že nejlepší způsob, jak začít, bude na doporučení. Což se mi u pana Hlucháně osvědčilo. Zatím jsme spolu sjednali tři produkty (na můj popud), u kterých se mnou jednal slušně, narovinu vzhledem k tomu, co zná a co si (o tom) myslí, ale hlavně se mnou podrobě prošel uzavírané smlouvy tak, abych věděl, co v nich stojí a chápal proč si to zřizuji a k čemu mi to slouží. (Upřímně řečeno: "všeobecné podmínky" jednotlivých smluv jsme neprocházeli, ale po dané zkušenosti věřím tomu, že kdyby si to někdo přečetl a něco se mu nezdálo nebo patřičnou věc chtěl (do)vysvětlit, určitě by mu pan Hlucháň byl i v této věci ku nápomoci.)"

Tomáš Taufer

„Byl jsem velmi mile překvapen s profesionálním přístupem výše jmenovaného, jeho orientaci v dané problematice a rozsahem nabízených služeb. Určitě jej budu dále doporučovat svému okolí a doporučovat jeho služby."

Jiří Adam

„Rád bych touto cestou poděkoval Tomáši Hlucháňovi za jeho ochotu a rychlé jednání ohledně mých spořicích účtů, životního pojištění a v neposlední řadě úspoře za energie v naší docnosti. Dal mi mnoho rad do budoucna a doufám, že naše spolupráce bude nadále pokračovat."

Hromek

„Touto cestou bych rád poděkoval Tomáši Hlucháňovi za všechny dosavadní věci v oblasti mého finančního portfolia a pojištění. Velmi si cením flexibilního a přátelského přístupu. Kdykoliv potřebuji poradit nebo sjednat nějakou věc, vždy ochotně a obratem zareaguje.Těším se na další spolupráci."

Luboš Běloch

„Se službami pana Tomáše Hlucháně jsem byla spokojena, neboť mi "ušil" pojištění pro mě a mého syna na míru. Děkuji!"

Pavlína Damborská

„Moc děkuji za informace, které mi pan Hlucháň poskytl. Jsem velmi spokojena se službami. Informace jsou skvělé a nemusím běhat po bankách a sledovat co je pro mě výhodné. Stačí zavolat a domluvit si schůzku a tak ušetřím svůj čas. Je vždy ochotný a dokáže poradit s tím co je pro mě nejvýhodnější. Proto doporučuji."

M. Bugalová

„Rádi bychom poděkovali Tomáši Hlucháňovi za pomoc s pojištěním a řešením dalšího financování.″

Antošovi

„Dobrý den, rádi bychom tímto chtěli poděkovat panu Hlucháňovi za jeho spolupráci s námi. Spolupracujeme s ním již pár let a vždy nám dobře poradí a je nám ve všem nápomocen. Naposledy nám velmi pomohl při vyřizování hypotečního úvěru pro financování našeho domu. Vše probíhalo hladce, rychle a hlavně bezproblémově. Musíme říct, že pan Hlucháň je velice komunikativní, v kterýkoliv den a hodinu je ochoten poradit, pomoc a vše vyřídit k naší spokojenosti. Tímto mu moc děkujeme a budeme rádi, pokud s ním v budoucnosti budeme nadále spolupracovat.″

Netíkovi

„Rád bych poděkoval panu Tomáši Hlucháňovi za pomoc při úpravě mého finančního portfolia. Oceňuji velmi osobitý a flexibilní přístup. Jsem přesvědčen, že pan Hlucháň patří k profesionálům. Velmi mě zaujalo, že na rozdíl od předchozí zkušenosti, co se týče finanční poradenství, se danou problematiku snaží vyřešit zcela profesionálně a se značnou mírou racionality, což velmi kladně oceňuji.″

Ivan Malý

„Dobrý den, tímto bychom rádi poděkovali a všem doporučili našeho finančního poradce pana Tomáše Hlucháně. Za jeho osobní a vstřícný postoj v komplexním řešení našich rodinných financí, jak v oblasti pojištění tak investování a spoření.″

rodina Urbánkova

„Se službami pana Tomáše Hlucháňě jsem velmi spokojena.Jsem ráda,že když potřebuji pomoc a poradit, tak se mohu kdykoli s důvěrou na něj obrátit. Děkuji za ušetřené finance i plnění, které mě bylo přiznáno po pojistné události.″

Dana Suchánková

„S nabídkami, které mi pan T. Hlucháň doporučuje, jsem velmi spokojena. Na schůzku je vždy dobře připraven, jeho vysvětlení jsou srozumitelná a odborná. Je přesvědčivý a působí důvěryhodně.″

Stanislava Michnová

„Byla jsem spokojena se službami pana Tomáše Hlucháně, který uspořádal mé pojistky a upravil finanční produkty tak, aby zajištění mé rodiny bylo efektivnější. Děkuji za ušetřené finance i plnění, které nám bylo přiznáno po pojistné události.″

Pavla Svitáková

„Se schůzkou s panem Tomášem Hlucháněm jsme byli spokojeni. Pomohl nám s obnovením staré a nevýhodné pojistky a vytvořil ji dle našich požadavků a možností. Děkujeme.″

Dušan Sácký a Zdeňka Chromá

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se pan Hlucháň stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte jej na +420 608 104 400 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.