Kilian Jan - Brno

M.S.QUATRO, Kilian Jan

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se pan Kilian stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte jej na +420 777 784 060 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

„Na doporučení jsem kontaktoval pana Kiliana, z důvodu potřeby revize mých starých pojistných i investičních smluv. Jeho portfolio služeb je komplexní a má kolem sebe lidi, kteří dané problematice velmi dobře rozumí. Přístup k řešení mé potřeby a jím nalezené doporučení bylo pro mě velmi konstruktivní, srozumitelné a dobře lidsky podané. Osobně jsem nad míru spokojen a další kroky v oblasti zajištění mých pojistných a investičních potřeb řeším jen s ním… I malý změnový krok učiněný nyní, se umí přetvořit ve velký skok v budoucnu.“

Ing. Pavel Sedláček

Věci ohledně financí si ráda řeším sama. Vždycky jsem si myslela, že mít finančního poradce je jen o lenosti klientů. Proč taky nechat na sobě někomu cizímu vydělat, a ještě mu poskytnout veškeré údaje o vlastní platební schopnosti, svých zdrojích a celkově o svém životě, když na internetu najdu všechno, a pak vše zařídím relativně „anonymně“ na jakékoli pobočce? S tímhle postojem jsem si spokojeně vystačila 30 let. Pak přišel letošní rok, kdy jsme s manželem řešili hypotéku. U stejné banky, u které jsme již jednu hypotéku bez problému splatili. Jednání probíhala několik měsíců, kdy banka neustále slibovala, že příští týden už to opravdu bude schválené. A nebylo. Přišla pandemie a s ní údajná změna podmínek. Výstavba RD již nějakou dobu běžela, my měli většinu vlastních zdrojů již v materiálu, na účtech prakticky nic. Naše vyjednávací pozice byla nulová, vztek maximální. A právě v tuto chvíli, v tomto zoufalém stavu a absolutně proti svému přesvědčení, jsme oslovili Honzu Kiliana. Proběhly dvě schůzky, během kterých nám byly srozumitelně předloženy varianty řešení a naslibováno v naších očích nesplnitelné. Veškeré běhání a komunikování s bankou šlo prakticky mimo nás, takže nám to ušetřilo opravdu spoustu času a nervů. Přesně za měsíc od první schůzky jsme měli první zálohovou platbu od banky na účtu. Úrokovou sazbu jsme v optimistické variantě očekávali o několik desetin procent vyšší. Honza pro nás udělal mnohem víc, než nasliboval. Doteď nevíme, jak to dokázal, ale neptáme se. V tuto chvíli už to není jen hypotéka, se kterou nám pomáhal a jeho smysl pro férovost a preciznost a naše spokojenost je s každou další spoluprací vyšší. Svůj postoj vůči finančním poradcům jsem nezměnila, nevěřím, že bych jinde našla někoho stejně ochotného a schopného kopat za nás. Ale Honza je výjimka potvrzující pravidlo. Pokud opravdu chcete někomu své finance svěřit, Honzu doporučím všemi desíti."

Martina Buchtová

Dobrý den. S přítelem jsme začali řešit koupi domečku. S tím přichází i složité papírování ne jenom ohledně výběru domu, ale hodně záleží i na podmínkách hypotéky. Jakožto obyčejní smrtelníci se v tomhle oboru vůbec nepohybujeme a obcházet banku po bance je velmi zdlouhavé a složité. Zmínili jsme se tedy o hypotéce před přítelovou maminkou, neváhala a hned začala hledat telefon. Když jsme se zeptali co hledá, odpověděla: Musím Vám dát kontakt na skvělého pána( Hoznu Kiliana) vše s Vámi vyřeší a hlavně se vším pomůže. Po schůzce s Honzou Kilianem jsme byli nadšení, že přítelova maminka měla pravdu. Vše fantasticky vysvětlí( pochopí i obyčejní smrtelníci jako my). Hypotékou to nekončilo, jelikož jsme se zmínili, že máme trochu nepořádek v pojistkách, nabídl se, že je zkontroluje a zařadí. Ne jenom, že nám udělat pořádek v pojistkách, ale taky pojistky upravil a nastavil, aby vyhovovali přímo nám. Když nějaká pojistka chyběla vše s námi prokonzultoval(nikdy nepřemlouval jako ostatní finanční poradci) řekl klady a protiklady, proč jé dobré to mít a proč ne. No prostě ve shrnutí je to sice finanční poradce, ale když s ním jednáte vypadá to, jakoby jste šli s dlouholetým kamarádem na kafe a on Vám chce nejlépe poradit."

Vyskočilová Lenka

„Pana Jana Kiliana mi doporučila moje kolegyně a kamarádka a byla to jedna z nejlepších rad v mém životě. Udělal mi pořádek a nastavil pravidla ve finančním hospodaření s ohledem na aktuální životní situaci, vše se mnou srozumitelně probral, co bylo zapotřebí zařídil a i nadále mi pomáhá, kdykoliv se na něj obrátím. Oceňuji, že se nesnaží "lámat věci přes koleno" a věnuje péči i relativně podružným záležitostem souvisejících s danou problematikou.″

Ing. Alena Celá, Brno

„Dlouho jsme nemohli najít vhodného poradce pro oblast finančních produktů, který by byl dostatečně trpělivý, zkušený a uměl by dobře a odborně odpovědět na všechny naše dotazy. Až jsme potkali pana Jana Kiliana, který beze zbytku splňuje naše požadavky. Tento makléř v nás zanechal hluboký dojem lidskosti, pochopení všech našich potřeb, a vždy je neúnavně připraven ku pomoci a je k dispozici i dlouho po skončení pracovní doby řešit každý náš nový požadavek.″

Martina a Jiří Šmikmátorovi, Brno

„Nebývá zvykem, že si kolegové vzájemně píší reference. Dovolím si toto přehlédnout a napsat pár řádků o své zkušenosti s Honzou Kilianem. Při rozvodu jsem řešila nové zabezpečení pro sebe a své dvě děti. Jako každý jsem chtěla to nejlepší zajištění a obrátila se s žádostí o radu na kolegu, který dokáže skoro zázraky, co se týká nastavení rizik vs. měsíční pojistné. Sehnal pro mě smlouvy, na kterých jsme mohli nastavit pro děti maximální částky pojistného krytí a na mé smlouvě dostatečnou výši pro nenadálé situace. Zhruba po půl roce fungování smluv jsem měla velmi vážnou autonehodu, při které jsem utrpěla mnohočetné zlomeniny pánve a páteře. Pojišťovna mně vyplnila za nejvážnější úraz naprosto bezproblémově. Po žádosti Honzy celou událost ještě přezkoumala a doplatili mně zbytek doby léčení, jelikož se jednalo o polytrauma. Částka, kterou jsem za své léčení dostala, byla několikanásobně vyšší, než jakou jsem očekávala. Tímto bych chtěla Honzovi poděkovat nejen za perfektní zajištění, ale i za servis, jenž se týkal vyřízení pojistné události.″

Soňa Hauerlandová

„Dobrý den, na doporučení kamarádky jsme se sešli s panem Kilianem. Jelikož už jsme měli finančního poradce z jiné společnosti, zajímalo nás, co nám může ještě nabídnout.Byli jsme mile překvapeni, kolik informací nám poskytl a vše srozumitelně vysvětlil. Nebylo nad čím váhat. Ano, chceme přejít k M.S.Quatro. Díky panu Kilianovi máme teď všechny smlouvy nastaveny na „míru" a pokud se vyskytne jakákoliv otázka, je náš poradce ochoten ji zodpovědět. Dnes již víme, jak důležité je míti pana Kiliana.″

Eva Solaříková, Troubsko

„S manželem jsme již delší dobu řešili složitou finanční situaci a setkali se s několika finančními poradci, kteří se oháněli výbornými referencemi, ale pomoci nedokázali. Když jsme vše začali vzdávat najednou se objevil pan Kilian a začaly se dít , pro nás s manželem, neuvěřitelné věci. Pan Kilian dokázal nemožné. Vyjednal schůzku v bankovním ústavu, kde jsme vyřešili všechny důležité věci v klidu a pohodě s podrobným vysvětlením a rozebráním problému. I nadále se na pana Kiliana obracíme s žádostmi o radu a pomoc ve světě financí,neboť jeho znalosti, nápady a dobré rady jsou k nezaplacení. V osobě pana Kiliana jsme našli člověka, jemuž důvěřujeme a víme, že vždy pomůže a nikdy nezklame a pokaždé najde tu nejsprávnější cestu řešení.″

manželé Šustáčkovi, Židlochovice

„Při koupi nemovitosti jsem jako jeden z kroků řešila i její financování a samozřejmě chtěla využít nejvýhodnější nabídky na trhu. Neměla jsem čas ani trpělivost procházet veškeré nabídky bankovních domů, proto jsem byla ráda, že se mohu s důvěrou obrátit na Honzu Kiliana. Ten mi nejvýhodnější nabídku našel a zároveň vyřídil veškeré papírování, takže jsem s tím neměla žádnou starost. Ušetřil mi hodně času i nervů, za což mu děkuji a přeji spousty dalších spokojených klientů. :-)″

Zuzana Trojáková

„V nelehké životní situaci mi osud připravil tentokrát příjemné překvapení. Setkání s panem Janem Kilianem bylo pro mě úplným zjevením. Po několika schůzkách jsem k němu získala plnou důvěru, kterou již po několik let nezklamal. Naopak. Je vždy připraven poradit, pomoci, ba co víc, zařídit nejen větší projekty, ale i úplné maličkosti, a to vždy k mé plné spokojenosti. Pan Jan Kilian se v naší rodině (spravuje totiž finance téměř celému příbuzenstvu) stal synonymem „problém vyřešen".″

Eva Vítková

„Ve světě peněz, investování, pojištění či spoření, není zrovna jednoduché se pro většinu lidí orientovat. Natož si pak sám zvolit nejvýhodnější variantu podle konkrétních potřeb každého z nás. A jestli je člověk, který se v tomto jako profesionál orientuje, spolehlivě a s lidským přístupem ke klientovi, člověk, který dovede vysvětlit, navrhnout a zařídit odpovídající produkt, to je něco jako výhra. Já jsem na takového člověka narazil a to co popisuji, sám zažil. Doporučil jsem jej i známým a kolegům a doposud jsem neslyšel sebemenší negativní ohlas. Ba naopak potvrzují to, co já nyní popisuji. A to je pro mne záruka, že mám někoho, na koho se můžu s důvěrou obrátit a poslat jej třeba i těm nejnáročnějším klientům, aniž bych se obával, jak jeho návštěva dopadne a co mi pak řeknou. Teď už to vím vlastně dopředu. Tím člověkem, o kterém píšu, je pan Honza Kilian a jsem moc rád, že jsme jej poznal a s důvěrou se na něj můžu kdykoliv obrátit. Děkuji mu moc.″

Petr Valoušek

„Rád bych Vaší společnosti vyslovil svůj názor na úroveň spokojenosti s prací finančního poradce pana Kiliana. Již v minulosti jsem měl několik „poradců" v oblasti finančnictví a pojišťovnictví, ale pokaždé jsem se, jak se lidově výstižně říká, spálil. Některá doporučení těchto poradců mě stála poměrně vysoké finanční ztráty, ale za hloupost (slepou důvěřivost) se platí. V mém případě platilo tak trochu rovněž přísloví „kovářova kobyla chodí bosa", jelikož se sám pohybuji v oblasti financí v zaměstnaneckém poměru, nicméně o co víc jsem asi pečlivější a důslednější v péči o firemní finance, o to víc jsem laxnější k vlastním soukromým financím. Musím sebekriticky (a asi s ostudou) přiznat, že ačkoli se domnívám, že v oblasti firemních financí jsem snad odborně zdatný a možná i úspěšný, v oblasti privátních financí, soukromém investování, pojištění atd. jsem laik, je to skutečně zcela jiný svět financí... I proto jsem přivítal doporučení a referenci svého kolegy na Jan Kiliána, jehož služeb jsem využil. Z dosavadní zkušenosti musím jeho služby hodnotit nejvýše a zcela s velkým odstupem od dosavadních rádoby finančních expertů. Oceňuji komplexnost služeb a nejvíc asi to, že započal tím, že můj totální chaos a nepořádek v současných produktech, smlouvách a pojištěních dal dohromady, to jsem považoval za nemožné :-). Po konsolidaci a „debordelizaci" přišel následně s nabídkou investování na základě analýzy rodinných možností, vyhodnotil dosavadní smlouvy a ty s dobrými podmínkami doporučil ponechat, jiné případně zrušit a nahradit vhodnějšími, při změně rodinných možností a finanční situace od doby, kdy byly ty původní smlouvy uzavřeny. Oceňuji i to, že tímto jeho práce neskončila, nadále jsme v kontaktu a jelikož už mě patrně dobře zná, neváhá připomenout některé změny, upozorní na neprovedené platby a zadání trvalých příkazů (zejména z důvodu mojí nepořádnosti) a přichází s dalšími návrhy. Dosud jsem s prací pana Kiliana velmi spokojen a budu věřit, že úroveň jeho služeb zůstane dlouhodobě na stejné úrovni, pokud tedy nevzroste.″

Tomáš Kadlec, Hustopeče

„Dobrý den, seznámili jsme se s panem Janem Kilianem, který se nás ujal jako finanční poradce. Jeho vystupování je od začátku profesionální a seriozní. Seznámil nás s možnostmi úpravy v hospodaření s našemi finančními prostředky. Řeší s námi veškeré problémy, srozumitelně a ochotně zodpovídá naše dotazy. Přehledně nám uspořádal všechny druhy spoření a pojištění pro nás a naše dvě dcery. Jsme s panem J.Kilianem velmi spokojeni. Děkujeme.″

Pechánkovi

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout