Seďa Rostislav - Brno

Seďa Rostislav, finanční poradce, M.S.QUATRO„Vážený pane Seďo, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši mnohaletou péči, která se týká pojišťovacího a finančního poradenství v rámci celé rodiny. Váš přístup ke klientele se mi jeví plně profesionální. Ještě jednou přijměte můj dík.″

Miroslav Rujbr

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se pan Seďa stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte jej na +420 777 784 067 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.