Sladký Viktor - Brno

Sladký Viktor, finanční poradce, M.S.QUATRO

„Celá naše rodina je dlouhodobě spokojená s profesionálním přístupem pana Sladkého."

Duškovi, Lysice

„Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali panu Viktoru Sladkému, který se nás ujal jako finanční poradce. Jeho vystupování je od začátku profesionální a seriozní. Seznámil nás s možnostmi úpravy v hospodaření s našimi finančními prostředky. Řeší s námi veškeré problémy, srozumitelně a ochotně zodpovídá naše dotazy. Přehledně nám uspořádal všechny druhy spoření a pojištění pro nás a naše dvě děti. Díky jeho radám jsme naši nelehkou životní situaci (nemoc) zvládli s nemalým příspěvkem jím doporučené pojišťovny! Ještě jednou moc děkujeme!″

Mrázovi, Modřice

„Pan Viktor Sladký nás poprvé navštívil v listopadu 2011, kdy se mu podařilo překonat náš odmítavý postoj a na jeho návštěvu jsme si s manželkou navzdory pracovnímu a rodinnému vytížení vyhradili čas. Přesvědčilo nás jeho slušné jednání a vytrvalost a s odstupem času mohu říci, že nelitujeme. Měl jsem tehdy krátce před delší služební cestou do zahraničí a čas byl pro mne tehdy ještě vzácnější, než kdykoliv předtím. Ochotně se přizpůsobil našim časovým možnostem, z čehož jsem vnímal úctu ke klientovi. Ocenil jsem jeho nevtíravý přístup, kdy s velkou vnímavostí naslouchal našim přáním a potřebám. Má důvěra ještě vzrostla, když jsem nepocítil žádný tlak z jeho strany do sjednání finančních produktů, o které nemám zájem. Respektoval mé přání jako klienta, který může říct i ne. Po odborné stránce se výborně orientuje v nabídce finančních produktů a tyto znalosti používá k užitku klientů. Nemá na mysli pouze svůj prospěch. Důležité dokumenty nám přehledně zařadil do pořadače, což svědčí o jeho pečlivosti a svědomitosti. Pan Sladký se stal našim rodinným finančním poradcem, a tak jej mohu plně doporučit.″

Petr Jelen

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se pan Sladký stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte jej na +420 777 778 607 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.