Sladký Viktor - Brno

Sladký Viktor, finanční poradce, M.S.QUATRO

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se pan Sladký stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte jej na +420 777 778 607 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

„Celá naše rodina je dlouhodobě spokojená s profesionálním přístupem pana Sladkého."

Duškovi, Lysice

„Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali panu Viktoru Sladkému, který se nás ujal jako finanční poradce. Jeho vystupování je od začátku profesionální a seriozní. Seznámil nás s možnostmi úpravy v hospodaření s našimi finančními prostředky. Řeší s námi veškeré problémy, srozumitelně a ochotně zodpovídá naše dotazy. Přehledně nám uspořádal všechny druhy spoření a pojištění pro nás a naše dvě děti. Díky jeho radám jsme naši nelehkou životní situaci (nemoc) zvládli s nemalým příspěvkem jím doporučené pojišťovny! Ještě jednou moc děkujeme!″

Mrázovi, Modřice

„Pan Viktor Sladký nás poprvé navštívil v listopadu 2011, kdy se mu podařilo překonat náš odmítavý postoj a na jeho návštěvu jsme si s manželkou navzdory pracovnímu a rodinnému vytížení vyhradili čas. Přesvědčilo nás jeho slušné jednání a vytrvalost a s odstupem času mohu říci, že nelitujeme. Měl jsem tehdy krátce před delší služební cestou do zahraničí a čas byl pro mne tehdy ještě vzácnější, než kdykoliv předtím. Ochotně se přizpůsobil našim časovým možnostem, z čehož jsem vnímal úctu ke klientovi. Ocenil jsem jeho nevtíravý přístup, kdy s velkou vnímavostí naslouchal našim přáním a potřebám. Má důvěra ještě vzrostla, když jsem nepocítil žádný tlak z jeho strany do sjednání finančních produktů, o které nemám zájem. Respektoval mé přání jako klienta, který může říct i ne. Po odborné stránce se výborně orientuje v nabídce finančních produktů a tyto znalosti používá k užitku klientů. Nemá na mysli pouze svůj prospěch. Důležité dokumenty nám přehledně zařadil do pořadače, což svědčí o jeho pečlivosti a svědomitosti. Pan Sladký se stal našim rodinným finančním poradcem, a tak jej mohu plně doporučit.″

Petr Jelen

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout