Smejkal Ludvík - Velké Meziříčí

Smejkal Ludvík, finanční poradce, M.S.QUATRO

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se pan Smejkal stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte jej na +420 777 778 611 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

"Rádi bychom poděkovali panu Ludvíku Smejkalovi za jeho vstřícné a profesionální jednání ve věci finančního poradenství. Díky jeho ochotě a profesionalitě máme dnes uzavřené smlouvy s dodavateli energií, pojistné smlouvy na nemovitost i úrazové pojištění tak, aby pro nás byly výhodné. Jeho pomoc pokračovala i po uzavření pojistných smluv. Pomohl nám s vyřízením všech formalit a náležitostí, spojených s pojistnou událostí. Pojistné nám bylo vyplaceno velmi brzy a k naší naprosté spokojenosti. Jsme moc rádi, že jsme mohli poznat tohoto sympatického, pracovitého a fundovaného člověka, který se o své klienty stará s velikou péčí. Je mnoho věcí v oblasti financí, kterým sami nerozumíme a jsme vděční za pomoc a rady někoho, kdo se v této problematice orientuje, a kdo ochotně a s úsměvem poradí a zařídí potřebné. Pana Smejkala si velmi ceníme, je to člověk na svém místě.  Nadále se na něj budeme s důvěrou obracet a děkujeme mu za dosavadní příjemnou spolupráci."

Manželé Žákovi, Ruda

 

"S panem Ludvíkem Smejkalem jsem spokojená na maximum. Je příjemný a ochotný, vše srozumitelně vysvětlí. Na dotazy ochotně odpoví tak, aby problematiku pochopil i lajk. Navíc se během jednání hezky usmívá a má neskutečnou trpělivost. Za mě opravdu top poradce, jeho služby doporučuji."

Renata Kellnerová

 

"Pan Ludvík Smejkal je nejen náš dlouholetý kamarád a finanční poradce, ale je především člověk velmi ochotný s jakoukoliv pomocí a odbornou radou. Je velmi vstřícný, obětavý a je vidět, že ho práce opravdu baví a naplňuje. Má obrovské znalosti, zkušenosti, ale je to hlavně člověk s velkým srdcem pro každého. 

Chtěli bychom mu touto referencí srdečně poděkovat, neboť nám velmi pomohl, poradil, spoustu věcí zařídil a psychicky podržel při nedávné manželově nehodě, která mu byla způsobená cizím zaviněním. Pan Smejkal nám byl se vším nápomocný, nemuseli jsme se starat o finanční záležitosti, pojištění, poradil nám v různých odborných věcech. Ve všem jsme se na něho mohli spolehnout. Zároveň nám doporučil společnost EUCS s.r.o., společnost hájící práva a nároky poškozených. I této společnosti patří velké poděkování, byli velmi ochotni a komunikace s nimi byla vždy rychlá a velmi příjemná.

Během několika let jsme vystřídali hodně finančních poradců, ale pan Ludvík Smejkal je opravdu člověk, který své práci rozumí, vykonává ji zodpovědně, stále se zdokonaluje na různých školeních a snaží se každému vyjít vstříc. Děkujeme mu za všechno, co pro nás udělal a stále dělá!!!"

rodina Pospíšilova z Martinic

 

"Děkuji tímto za trpělivou spolupráci, jak nastavit finanční plán a ostatní věci spjaté s financemi.  Jeho pomoc v jednání s pojišťovnou ohledně úrazu, byla na profesionální úrovni. Nikdy nebyl problém se sejít a domluvit termín vyhovující nám oběma. Mohu jenom doporučit."

Lukáš Fiala

"Pan Smejkal je člověk na svém místě. Ví, o čem mluví a je zřejmé, že se ve svém oboru neustále vzdělává.  Vždy je maximálně ochotný, milý a pracuje s nadšením. Cokoliv společně vyřizujeme, je po mě úplně bez starostí, a přitom vím, že mám vše v naprostém pořádku. Děkuji za příjemnou spolupráci."

Eliška Šefčíková

"S panem Ludvíkem Smejkalem se známe velice dobře. Je náš finanční poradce již dlouho, jeho práce je skvělá, se vším poradí. Je velice milý, ochotný, vstřícný, radost s ním jednat. Vždy si na nás udělá čas a pomůže nám vše vyřešit k naší maximální spokojenosti. Má naši plnou důvěru a jsme rádi, že ho máme".

Robotkovi, Velké Meziříčí

"S panem Smejkalem jsme dobří přátelé. Ať jde o pojištění, spoření, investování, všeobecně finance, je vždy velmi nápomocen a vše vysvětlí srozumitelně a jasně. S jeho službami jsem velmi spokojen, určitě pomůže i Vám. Je to příjemný, vstřícný, rozumný a férový poradce. Mohu jen doporučit."

Michal Robotka

„Pan Smejkal je náš dobrý známý a jako finanční poradce je nedocenitelný. Veškeré finanční produkty, nám předělal tak, aby pro nás byly co nejvýhodnější, průběžně nás informuje o novinkách a v případě potřeby se na něj můžeme kdykoli obrátit. Vždy ochotně poradí a vše potřebné vysvětlí. Jsme s jeho službami moc spokojení."

Skalníkovi, Ždánice

„S panem Smejkalem jsem maximálně spokojený. Ještě jsem se nesetkal s tak příjemným vystupováním a kladným přístupem. Vždy dobře poradí a zařídí vše tak, abych se sám nemusel takřka o nic starat. Nadále se budu obracet jen na něj a všem ho jednoznačně doporučuji."

Oldřich Pasterný, Rouchovany

„Se službami pana Smejkala jsme nadmíru spokojeni. Již několik let se na něj obracíme s jakým koliv problémem, ať už se jedná o pojištění či jiné dokumenty, vždy ochotně poradí a vše obratem zařídí. Jeho služby můžeme jedině doporučit. Příjemný, ochotný a vždy usměvavý."

Marie a Josef Tribulovi, Dobrá Voda (Žďár nad Sázavou)

„S panem Ludvíkem Smejkalem jsem se potkala před rokem. Už při první návštěvě na mě udělal dobrý dojem. Od té doby, co se známe, mi pan Smejkal velmi pomohl. Ať už se jednalo o zlevnění dosud uzavřených pojistek, pomoc při řešení škodní události nebo úrazových pojistek. Pan Smejkal má nejen příjemné vystupování, má také schopnost naslouchat, je vtipný a snaží se najít vždy to nejoptimálnější řešení. Dělá dobře svoji práci a já mám díky němu ve věcech pořádek a neplatím víc, než je nezbytně nutné. S panem Smejkalem jsem velmi spokojena a jeho služby mohu jen doporučit.″

Bohumila Čejková, Třebíč

„Dobrý den, rádi bychom pochválili a touto cestou poděkovali Vašemu finančnímu poradci panu Ludvikovi Smejkalovi za jeho práci. Spolupracujeme spolu zatím jen půl roku, ale už nám v mnohém poradil. Máme tři děti a velmi dobře nám pomohl s jejich pojištěním i s dalším investováním. Děkujeme.″

Čermákovi

„Rád bych touto cestou poděkoval Ludvíku Smejkalovi, který je již dlouhou dobu mým osobním finančním poradcem. Vždy mi dokáže v oblasti financí a energií dobře poradit a vybrat nejvhodnější pojištění na míru, které naprosto vyhovuje mým potřebám. To že splní, co slíbí, je samozřejmostí, a to mohu potvrdit – nedávno se mi stal vážnější úraz, ale věděl jsem, že se na pojistku sjednanou od něj, mohu plně spolehnout a nespletl jsem se – bylo mi zasláno neočekávané finanční plnění. Pan Smejkal ví, má vždy řešení, velmi pružně reaguje na změny a trpělivě odpovídá na mé dotazy. Má mou plnou důvěru a mohu ho všem jen doporučit.″

Karel Bradáč, Bike Team Netín

„Je hrozně fajn, když máte svého finančního porace, který Vám poradí co s Vašimi finančními prostředky. V našem případě je to pan Ludvík Smejkal. Ovšem jeho práce nespočívá pouze v tom, že Vám řekne kam peníze uložit, aby se rozmnožovaly, kde sjednat jaké výhodné pojištění, atd. Jak jsme se na vlastní kůži přesvědčili, práce pana Smejkala pokračuje i po podepsání smluv. V našem případě, kde se jednalo o poškození majetku, nám pomohl vyřídit všechny formality a náležitosti spojené s pojistnou událostí. Toho si opravdu velice vážíme a ceníme. Pan Smejkal se o své klienty stará maximálně a to je důvod proč má již tolik let naši důvěru a proč ho doporučujeme nejen svým přátelům a známým.″

manželé Ambrožovi

„Dobrý den, touto cestou bych rád poděkoval panu Smejkalovi za jeho přátelský přístup a vyčerpávající informace, jednak při uzavírání pojistné smlouvy na nemovitost a úrazového pojištění, tak při plnění pojistné události. Pana Smejkala mohu jen doporučit. Jeho práci a přístup můžu zhodnotit jako 1A.″

Jiří Kudláček, Křižanov

„Ráda bych poděkovala panu Ludvíku Smejkalovi za jeho profesionální přístup při sjednávání pojištění. S jeho službami jsme velmi spokojeni a oceňujeme i ochotu nabídnout jakoukoliv novinku a možnost ušetřit finance i jinde. Pomocnou ruku nám nabídl při výběru dodavatele energie prostřednictvím Pence a jako bonus telefonování za super peníze. Vždy ochotně pomůže, poradí, zařídí a nám jako laikům vše vysvětlí. Má naši plnou důvěru a víme, že se na něho můžeme kdykoliv obrátit s žádostí o radu nebo pomoc při "papírování".″

Cahovi, Třebíč

„Dobrý den, tímto bychom chtěli poděkovat panu Ludvíku Smejkalovi za jeho ochotu a pomoc při vyřizování veškerých finančních produktu a energií. Nedávno jsme měli nešťastný incident s tlakovým hrncem, po jehož vzplanutí nám ohořela část kuchyně. Pan Smejkal se k nám zachoval velmi obětavě a s trpělivostí s námi sepsal zprávu o pojistné události. Peníze nám plně vynahradily tuto ztrátu a to jen díky panu Smejkalovi, který nám velice pomohl. Děkujeme.″

Křikavovi, Dobrá Voda

„Dobrý den, chtěli bychom pochválit pana Smejkala za velmi vstřícný a obětavý přístup ohledně řešení našich financí, běžného účtu, investování a stavebního spoření. Velmi jsme ocenili více možností, které nám nabídl. Společně jsme dané možnosti prokonzultovali a vybrali pro nás nejlepší variantu. Jedná vždy otevřeně a ochotně. Je vidět, že ho práce velmi baví. Díky panu Smejkalovi jsme také získali finanční dar od M.S. Quatro na drakiádu v Martinicích, kterou jsme společně pořádali, jako neformální skupina Bikers Unetic 2013. Pana Smejkala si ceníme za jeho přátelský a zároveň velmi profesionální přístup a také za ochotu pomoci.″

Matulovi, Martinice

„Dobrý den, chci poděkovat panu Ludvíku Smejkalovi za jeho vstřícný a profesionální přístup při uzavírání životního - úrazového - nemocenského pojištění, spoření a řešení dalších finančních záležitostí. Jsem přesvědčená, že je to člověk na správném místě, který je vždy ochoten pomoci.″

Ing. Elena Karkošková, Brtnice

„Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat panu Ludvíku Smejkalovi za to, že mi pomohl uzavřít smlouvu životního a úrazového pojištění, dle mých možností a potřeb. Byl vstřícný, ochotný vše vysvětlit a poradit. Také mi slíbil dát do pořádku některé ostatní věci. Za to mu děkuji a mohu plně doporučit. Je vidět, že má svoji práci rád, že ho naplňuje a hlavně, že se v ní dokáže dobře orientovat. Děkujeme.″

Musilovi, Sviny

„Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala a velice kladně ohodnotila práci našeho finančního poradce pana Ludvíka Smejkala. Poprvé jsme se na něj s přítelem obrátili, když jsme řešili hypotéku na rekonstrukci domu. A od té doby nám pomohl upravit veškeré pojistné smlouvy, spoření a jiné. Přístup k práci i ke klientovi je více než skvělý, profesionální a je ochotný poradit kdykoli. Je vidět, že ho práce baví, rozumí finanční problematice, ochotně vše vysvětlí a zodpoví jakékoli dotazy. S prací pana Ludvíka jsme nad míru spokojeni a můžeme jen DOPORUČIT!!!″

Padrnosovi, Rouchovany

„Jelikož pana Ludvíka Smejkala známe již delší dobu, nebylo těžké se rozhodovat při jeho nabídce finančního poradenství. Je to schopný, obětavý a "vždy připravený" člověk na svém místě. Jakýkoliv náš dotaz a podnět se snaží vždy neprodleně a zodpovědně řešit. Zkrátka a dobře, chlapák na svém místě. :-)″

Pospíšilovi, Martinice

„Práce pana Smejkala si velice vážím a jsem rád, že jsem našel toho pravého fin. makléře, který umí poradit s financemi, pojištění, investováním.
Jeho znalosti,vystupování a přístup ke klientovi jsou na velice vysoké úrovni,jsem s ním max spokojený a mohu jen doporučit.″

Čechovi, Křižanov

„Jsem moc ráda, že jsem uzavřela životní pojištění FLEXI s panem Ludvíkem Smejkalem, které jsem využila při dlouhodobé pracovní neschopnosti a hospitalizaci v nemocnici. Pojištění mi pokrylo moje finanční výdaje - hlavně splátky hypotéky. Také mi doplnilo finančních ztrátu z pracovní neschopnosti. Pojistné plnění mi bylo ve velmi blízké době vyplaceno. Děkuji a doporučuji.″

Švecová Lucie, Velké Meziříčí

„Po dlouhé době hledání a tápání mezi různými finančními poradci jsme konečně narazili na vstřícného a profesionálního finančního poradce Pana Ludvíka Smejkala. Problematiku našich financí řeší věcně, komplexně a především s dlouhodobým efektem. S Panem Smejkalem spolupracuje celá naše rodina a určitě nehodláme měnit. Kdykoliv se na něj můžeme obrátit a vždy nám vyjde vstříc.″

Rodina Švecových, Velké Meziříčí

„S naším finančním poradcem Ludvíkem Smejkalem jsme maximálně spokojeni. Vždy se na něj můžeme obrátit s jakoukoliv otázkou ohledně našich financí a on nám nabídne řešení pro nás to nejoptimálnější. Snaží se vše vysvětlit tak, aby to bylo i pro nás srozumitelné. Proto, a i díky jeho vstřícnému vystupování naše spolupráce přetrvává a s radostí jsme jej doporučili i našim známým.″

Ambrožovi, Vídeň

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout