Ležák Rostislav - Holešov

„Pan Ležák mi vždy ochotně a srozumitelně vysvětlil danou problematiku, ať už co se týká pojištění nebo spoření, a představil i jiné alternativy. S jeho pomocí M.S.QUATRO, Ležák Rostislavjsme vždy vybrali vhodný finanční produkt, který je šitý na míru mým potřebám a požadavkům. Paní asistenka je vždy nápomocná a řešené záležitosti zvládá vždy ve velmi krátkém čase. Jako velmi užitečné shledávám její informační maily s novinkami, upozorněními na nekalé praktiky jiných pojišťovacích agentů a aktuality o chodu kanceláře."

Krupicovi, Klobouky u Brna

„S firmou pana Ležáka jsem velmi spokojen. Spolu s paní Furchovou, jsou ochotni řešit mé požadavky, či problémy ve světě financí a dobře poradí ohledně různých pojištění."

Jiří Kadlec, Příklepy

„V panu Ležákovi mám důvěru, protože jsem už vyzkoušel mnoho poradců a každému šlo jen o jejich peníze. Ze všech poradců mi poradil nejlépe nikoliv pro něj, ale pro mě a mou rodinu. Když se s někým bavím o zajištění, což nebývá každý den, vždycky Rosťu doporučuji. Samozřejmě, jak sám říká: "Když k něčemu dojde, volej!", takže jsme v kontaktu kdykoliv potřebuji. Má široký přehled o produktech od životka přes důchodové, stavební až po pojištění aut a investice."

Richard Viktorín, Martinice

„Reference, jen výborné!!! J Vždy, když potřebujeme pomůže a poradí. Doporučila jsem jej spoustě lidem a myslím, že jsou s jeho firmou spokojeni. Neměnila bych. Rosti, jen tak dál! :)"

Andrea Miklasová, Hulín

„Rosťa Ležák je člověk, kterého vždy ráda vidím, vždy dobře poradí a pomůže s čím potřebuji. Je na něj spolehnutí a do ničeho nikoho nenutí - vřele doporučuji."

Pavlína Netopilová s rodinou, Kroměříž

„Se službami a poradenstvím pana Ležáka jsme velmi spokojeni vždy nám bylo dobře porazeno, dle aktuálních potřeb naší rodiny."

Kováčovi

„Pan Ležák spolehlivě ví, které pojištění a u koho je opravdu kvalitní, vyhledá a ošetří individuálně Vaše pojištění, které vypracoval i mně doslova na tělo. Vím, že se na něj mohu opravdu spolehnout a pokud potřebuji, je vždy na telefonu."

Marie Vanečková, Zlín

„Opět to bylo velmi příjemné setkání a pro nás velmi poučné a inspirující. Od té doby co se nám o rodinné finance a vše okolo stará pan Ležák máme vše nastaveno tak jak má být, ve všem máme pořádek a dokonce jsme se již naučili dávat peníze na stranu na horší časy, což se nám nyní velmi vyplatilo. Děkujeme moc za Váš čas a Vaši vstřícnost a těšíme se na další návštěvu."

Květa Šmít, Kláštěrec nad Ohří

„S panem Rostislavem Ležákem máme velmi dobré zkušenosti. Jsme v kontaktu během celého roku. V případě, že je potřeba jednat ohledně pojistné události, je vždy ochotný poradit a vyřídit vše potřebné. Pokud zjistí, že se nám změnila rodinná situace, ochotně poradí a navrhne pro nás výhodnější řešení přímo na míru."

Monika Očadlíková s rodinou, Holešov

„Velká spokojenost - pan Ležák nejen že udělal pořádek v mých pojistných smlouvách a sjednal mi lepší podmínky, ale hlavně mi velmi trpělivě a srozumitelně vysvětlil všechny body jednotlivých smluv a to tak, že jsem to KONEČNĚ pochopila :-). Ještě jednou moc děkuji za profesionální služby a všem jednoznačně DOPORUČUJI :-)"

Monika Náplavová, Břeclav

„Pan Ležák má příjemné vystupování, dobrou informovanost a přehled o mých smlouvách, dodržuje domluvené termíny, pružně reaguje na případné kolize termínů a v neposlední řadě je také výborný motivátor šetřit. Bez výhrady. S paní asistentkou je bezproblémové a rychlé vyřízení jakéhokoliv požadavku. Dopodrobna vysvětlí co se po mně chce. Další velkou výhodu vidím i v poštovním styku. Důvěřuji jí, nemám strach volat i s "prkotinou". Jsem velmi spokojen."

MUDr. Jan Spurný s rodinou, Olomouc

„Pan Ležák je skvělý poradce, má velmi příjemné vystupování, vše dokonale vysvětlí a poradí opravdu pro dobro klienta."

MUDr. Barbora Müller, Ostrov

„Rosťa Ležák je náš rodinný finanční poradce. Když něco potřebujeme přijede a v pohodlí našeho domova vše vysvětlí a zařídí. Máme už několikaleté dobré zkušenosti."

Dědičovi, Holešov

„Pan Ležák je velice ochotný, spolehlivý, vždy se snaží najít k danému problému možné řešení. Jde vidět, že své práci opravdu rozumí a pro své klienty se snaží dělat maximum. Ke své práci vždy přistupuje zodpovědně. Je to specialista, který ví o čem daná problematika je a spolupráci s ním si nemůžeme vynachválit."

Sylvie Krakowczyková a Daniel Hrnčíř, Staříč

„Oba dva, jak pan Ležák, tak paní Furchová, mají milé jednání, jsou ochotní a když je potřebuji, jsou kdykoli k dispozici a vyřeší vše v okamžiku. Hlídají mi, abych něco nepropásla (platbu, výhodnou nabídku, vklad na stavební spoření...), prostě vše co potřebuji. Nejvíce si cením dokonalého lidského přistupu, vždy s úsměvem."

Kleinovi, Přerov

„Rosťa je pojem, nadčasový pojem. Vždycky dojede na čas, který si posune, jak potřebuje. Potom co vychrlím spoustu informací a představ se krásně usměje a zeptá se, co vlastně chci, a dokáže mě přesvědčit, že to nechci. Nikdy nezapomene na moje narozeniny, protože sem ho pozval. Má fenomenální paměť (tu zimní šálu si po roce odvezl). Z pracovního vztahu se vyklubalo kamarádství. Mám v něm dobrého kamaráda a v Peťce dobrou kamarádku. Rosťa je to prostě můj agent s teplou vodou. Díky!"

Jan Klečka, Halenkovice

„Pan Ležák vždy dobře vysvětlí a hlavně poradí co je nejlepší, ať už jde o pojištění domácnosti, auta nebo pojištění celé naší rodiny. Maximální spokojenost a vřele doporučuji!"

Adéla Běhulová, Holešov

„Na pana Ležáka se vždy můžu obrátit s jakýmkoliv problémem, který s ochotou vyřeší k oboustranné spokojenosti. Můžu s jistotou doporučit."

Renáta Froňková, Prusinovice

„S finančním poradcem panem Rostislavem Ležákem jsem velice spokojena. Na poradenství pana Rostislava Ležáka se mi líbí individuální přístup, příjemné vystupování a jednání. Umí velice dobře poradit, plně jsme spolu překopali systém pojištění. Všechno mě nakonec vyšlo o dost levněji a to za dobrých podmínek, ať už to byla pojistka na auto, domácnost či osobní pojištění. Každému pana Ležáka doporučuji a jsem ráda, i celá moje rodina, že můžeme jeho služeb využívat!"

Mgr. Zuzana Daňhelová, Bystřice pod Hostýnem

„Rosťu znám již mnoho let. Je to milý a sympatický muž se smyslem pro humor. Je starostlivý a milující otec od rodiny, ale také výborný finanční poradce. Já i celá moje rodina využíváme jeho služeb a vždy si na nás udělá dostatek času a nemá problém přijet i k nám domů, přestože jsme se odstěhovali a jedná se o vzdálenější místo. Každé setkání s ním je velmi přátelské, příjemné a přesto profesionální."

Hana Sovadinová, Luhačovice

„S firmou pana Ležáka jsem spokojený, řeší mé aktuální i budoucí potřeby ve světě financí, což je v dnešní době velmi důležité. Vřele mohu doporučit."

Tomáš Heczko, Holešov

„Pan Ležák mi vždy ochotně a srozumitelně vysvětlil danou problematiku, ať už co se týká pojištění nebo spoření, a představil i jiné alternativy. S jeho pomocí jsme vždy vybrali vhodný finanční produkt, který je šitý na míru mým potřebám a požadavkům. Paní asistentka je vždy nápomocná a řešené záležitosti zvládá vždy ve velmi krátkém čase. Jako velmi užitečné shledávám její informační maily s novinkami, upozorněními na nekalé praktiky jiných pojišťovacích agentů a aktuality o chodu kanceláře."

Ing. Roman Krupica s rodinou, Klobouky u Brna

„Po mnoha zkušenostech s finančními poradci, kteří nás tlačili svým a vesměs prospěchovým směrem, se často v našich kruzích přátel začalo objevovat jméno pana Ležáka. Slyšeli jsme na něj jen samou chválu. Ač neradi, po zkušenostech s jinými poradci, jsme si jej nechali pozvat domů. Jeho první návštěva v nás zanechala samá pozitiva. Do ničeho nás nepřemlouval, netlačil. Dal nám čas na rozmyšlenou. Jeho práce je pro nás velkým přínosem, neboť nám již ve spoustě věcí dobře poradil. A můžeme se na něj kdykoliv obrátit a neřešit neřešitelné po telefonu s neznámými a často nezkušenými finančními poradci. Děkujeme!"

Mgr. Dagmar Křenková, Holešov

„S panem Ležákem spolupracuji již několik let. Vždy když potřebuji poradit v oblasti financí vím, že se na něj můžu obrátit. Nikdy mě neodmítl. Vždy se snaží hledat více možností a je na mě, co, a zda vůbec si něco vyberu. Děkuji za spolupráci."

Mgr. Pavla Doleželová, Kroměříž

„Musím reagovat na spolupráci s panem Ležákem! Jeho profesionalní přístup k našim problémům, co nám přinaší život a okolnosti v něm, mě mile překvapil, protože jsem dlouho s něčím takovým nepřišel do styku zvlášt v dnešní době. Děkujeme!"

Roman Kováč s rodinou, Holešov

„S panem Ležákem coby finančním poradcem jsme velice spokojeni již několik let. Vždy najde produkt, který potřebujeme a v případě jakýchkoliv problémů je vždy ochotný pomoci a hledá řešení."

Fillovi, Zborovice

„Příjemné vystupování, zodpovědný, srozumitelné vysvětlení daného tématu, dobrá orientace ve finančních produktech."

Radek Odstrčilík, Hulín

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se pan Ležák stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ho na +420 776 266 539, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.