Ing. Bozková Lenka - Břeclav

Bozkova Lenka

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se paní Bozková stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 784 015 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.resimpenize.cz

"Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Nebyl problém kdykoliv zavolat, domluvit se, zeptat se. Navrhla nám několik variant financování rodinného domu. Jako OSVČ jsem nevěděl, jaký příjem vlastně podle banky mám. Lišilo se to mezi bankami hodně a sám bych zjišťováním strávil dost času. Vyřizování proběhlo hladce, jenom to trvalo kvůli velkému zájmu o hypotéky déle. Nechali jsme si navrhnout i pojištění nemovitosti vyžadované bankou. Celkově mohu doporučit, s paní Bozkovou jsme byli spokojeni."

Šťavík, Ciprysová (Hodonín)

"Paní Bozková se stará o finance naší rozvětvené rodiny už několik let. Díky tomu nemusíme jezdit nikam, všechno je možné vyřídit z domu. Neruší zbytečně starší smlouvy a všechno srozumitelně vysvětlí. Pomohla nám i s vyřizováním škody na pojišťovně. Máme zkušenost i s jinými poradci, ale jen paní Bozkovou s čistým svědomím doporučujeme každému."

manželé Nevídalovi (Šitbořice)

"Paní Bozková nás oslovila na stavebním veletrhu. Pomohla nám s kompletním vyřízením koupě domu včetně doporučení advokáta pro sepsání smluv za rozumnou cenu. Zařídila vklady na katastru. Sjednala nám životní pojištění a pojištění nemovitosti. Navrhovala nám vždy několik variant a vysvětlila rozdíly mezi nimi. Komunikace probíhala, jak přes e-mail, tak telefonicky a vždy nám poskytla rychlou a uspokojivou odpověď. Je velmi ochotná, organizačně schopná a spolehlivá. Určitě doporučujeme".

Srubian, Klimková (Žádovice)

"Paní Bozková pro nás zařizovala hypotéku na rodinný dům. Hned na první schůzce vypočítala měsíční splátku včetně uvažované předčasné splátky z prodeje stávajícího bydlení a ujistila nás, že dům pro nás není nedostupný. Nechtěli jsme realitní kancelář, tak zařídila advokáta a koordinaci s prodávajícími. Všechny smlouvy zkontrolovala, zajistila vklady na katastru a pojistku nemovitosti. Vše dopadlo k naší plné spokojenosti".

Hánovi (Zlín)

„Na paní Bozkovou mohu podat jen kladné reference a maximální spokojenost při jednání s klientem."

Lukáš Šimeček

„Paní Bozková své práci rozumí a snaží se vždy pomoci klientovi. Finanční plán navrhla na základě mých plánů do budoucna, bez zbytečných výdajů. Ještě jednou velký dík.″

Veronika Kuklová, Hustopeče

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout