Švestka Jiří - Prostějov

„Pan Švestka je náš poradce již řadu let a jsme plně spokojení. Je příjemný, vstřícný , férový, spolehlivý a má i smysl pro humor. Můžeme se na něj obrátit s jakýmkoliv problémem týkající se pojištění a vždy nám pomůže najít to nejlepší řešení. Všem doporučuji se na pana Švestku obrátit."

Fedorovi, Prostějov

M.S.QUATRO, Svestka Jiri

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Pokud máte zájem, aby se pan Švestka stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ho na +420 777 674 484 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.