Švec Petr - Hustopeče

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte zájem, aby se pan Švec stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ho na +420 777 784 063 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

„Na pana Petra Švece jsem dostal doporučení od svého kamaráda. S trochou obav jsem jel na první schůzku do Hustopečí. Ale čekalo mě milé překvapení. V kanceláři jsem se setkal s usměvavým příjemným profesionM.S.QUATRO, Svec Petrálem, který mně trpělivě vysvětlil celou problematiku pojištění. Byl schopen odpovědět na jakoukoliv mou otázku. A přiznám se některé moje dotazy (viděno zpětně), byly asi i trochu hloupé. Ale i s takovými si pan Švec dokázal s úsměvem poradit. Asi po hodině jsem odcházel s pojištěním, úsměvem na rtech a přesvědčením, že lepšího člověka jsem si nemohl vybrat. Snad jsem měl po té hodině i pocit, že se známe již deset let a dokonce, že se mezi námi vytvořila určitá míra přátelství.
Asi po roce jsem měl úraz na lyžích. Kontaktoval jsem tedy pana Švece s obavou, že to bude úřednické strohé jednání typu: Tady vám chybí toto a tohle jste nedoložil atd.
Ale zase jsem byl mile překvapen. Co přímo jsem byl zaskočen přátelským přijetím pana Švece. Opět vše vysvětlil, já dodal potřebnou dokumentaci a pan Švec vše ostatní zařídil.

Do měsíce jsem měl na účtu peníze z pojistky a v hlavě nový plán. Pojistím i manželku a děti u pana Švece. No prostě kudy chodím, tudy chválím. Časem se na pana Švece obrátili i někteří moji kamarádi, kterým jsem o něm vyprávěl. Je skvělé vědět, že ještě v dnešní době existují lidé, kterým jde opravdu o blaho zákazníka a ještě přitom mají schopnost empatie, nadhledu a lehkého humoru a přitom jsou 100% profesionálové ve svém oboru. Zkrátka vlastnosti, které vás zahřejí u srdce a znalosti, které vám ušetří nejen starosti, ale i finance. Je mi ctí, že jsem mohl pana Švece poznat a že se můžeme s rodinou v případě potřeby na něj obrátit.“

Vít Toužín, Brno

 

„S panem Petrem Švecem spolupracuji již několik let. Pomáhá mi s řešením pojištění, financí a investic v privátním životě i ve firmě. 
Doporučili mi ho moji rodiče,
kteří s ním spolupracují velmi dlouho a jsou také spokojení. Nejvíce oceňuji profesionalitu a solidní přístup."

Ing. Lukáš Vala, Brno

 

„S panem Petrem Švecem už spolupracuji několik let, řeší mě i celé mojí rodině pojištění a spoření a jsme s jeho přístupem velmi spokojeni. Je profesionál, poradí a vždy nám optimalizuje produkty dle našich aktuálních potřeb a požadavků."

Hana Jarošová

 

 

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout