Polach Pavel - Moravská Nová Ves

M.S.QUATRO, Polach Pavel

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte zájem, aby se pan Polach stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ho na +420 608 719 404 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

"S panem Polachem se známe již 10 let, kdy nám byl doporučen známými a pomáhal s hypotékou na naše první bydlení. Během dalších let nám byl velmi nápomocen při dalších záležitostech týkajících se různých druhů pojištění, investic, refinancování hypotéky a mnoho dalšího. Velmi si vážíme jeho profesionality, názorů a hledání nejoptimálnějšího řešení vyhovujícího našim požadavkům."

manželé Malí, Hodonín

 

"S finančním poradcee Pavlem Polachem spolupracuje naše rodina již několik let. Oceňujeme především profesionální přístup, vždy hledá řešení, která se nejvíce hodí pro naši rodinu. Vzhledem k důvěře, kterou si postupem času v naší rodině vybudoval, jsme na něj přesunuli veškeré finanční záležitosti, od hypotéky a vše s tím spojené, přes životní pojištění, spoření až po pojištění aut. Můžeme se na něj spolehnout a veškeré administrativní úkony za nás vyřeší rychle a efektivně, neskutečně nám tím šetří čas i peníze. 
Doufám, že naše spolupráce bude mít dlouhého trvání a bude přínosem pro obě strany."

Pavlína Doležalová 

 

"Pan Polach byl ochotný, příspůsobivý a velice nápomocný při vysvětlování a výběru pojištění na míru. Jediné co bych mohl, je doporučit pana Polacha i pro jiné zákazníky."

Petr Punar, Brno

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout