Kollerová Miroslava - Holešov

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud máte zájem, aby se paní Kollerová stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 775 432 064 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

„Miroslava Kollerová je úžasný člověk na správném místě. Potřebovali jsme vyřešit hypotéku, která je pro skoro každého OSVČ a ještě se třemi dětmi docela tabu, ale paní KolleroKollerová Miroslavavá se vším pomohla, cokoliv bylo potřeba vyřešit, nachystat atd... tak hned informovala a vše se chystalo,aby bylo vše v pořádku a hypotéka bez problému prošla. Dokonce i aby byla rychleji vyřízena, tak nám sdělila, co vše můžeme si zařídit sami, aby se nečekalo třeba na odhad tak dlouho. Prostě vše dokázala vyřešit a díky ní, vše dobře dopadlo a za to  ji patří velké poděkování. Určitě bych ji doporučila každému a kdyby jsme měli opět něco řešit, znova se na ni obrátíme. :)"

rodina Keclíkova

„Paní Miroslava Kollerová je zatím člověk v oboru jakého jsem ještě nepotkala, nečekala bych, že někdo může být tak ochotný a v naší problematice tolik zainteresovaný jako ona. Paní Kollerová nám dělala hypotéku, která byla velmi komplikovaná kvůli více zajišťovacích nemovitostí, kvůli OSVČ, kvůli malému odhadu kupované nemovitostí atd. atd. Problémů bylo mnoho, ale ona vždy vymyslela variantu jak z problému ven. Díky paní Kollerové jsme dotáhli s přítelem koupi domu do šťastného konce a já mohla po rozvodu začít nový život. Tím jí patří náš velký dík."

 

Bc. Květa Šmit a Jan Tuzar 

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout