Ing. Malčík Vladimír - Brno

Pokud máte zájem, aby se pan Malčík stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ho na +420 732 481 845 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

"Spolupráce s panem Malčíkem je perfektní. Vždy věcné a rychlé jednání, proto jeho služeb využíváme již řadu let. Vřele doporučuji."M.S.QUATRO, Malcik Vladimir

Jan Littera, zemní práce Crtec Corporation s.r.o.

"S panem Ing. Vladimírem Malčíkem spolupracujeme již několik let. Je to velice profesionální, ochotný, vstřícný a spolehlivý člověk. Obratem komunikuje, poradí, vysvětlí a vše se snaží urgentně řešit. Jsme s ním velice spokojeni a určitě budeme jeho služby nadále využívat".

Mgr. Bronislava Mlíková

„Naše organizace Základní škola Brno, Otevřená 20a, spolupracuje s Ing. Vladimírem Malčíkem v rámci zajišťování pojišťovacích služeb od roku 2013. Po celou dobu spolupráce byl p. Ing. Malčík vstřícný, na veškeré naše dotazy a požadavky reagoval urgentně buď telefonicky, e-mailem nebo osobní návštěvou. V rámci našich požadavků jednal vždy korektně a spolehlivě. Z naší strany není důvod ke změně poskytovatele. Dosud jsme s prací a přístupem p. Ing. Malčíka velmi spokojeni."

Mgr. Dagmar Šenbergerová, ředitelka školy

„S panem Vladimírem Malčíkem spolupracujeme již několik let, je to velice spolehlivý člověk. Profesionální přístup, vřele doporučuji."

Autodoprava Petr Krejzl