Hanuš Vratislav - Přerov

Mám zkušenosti s několika finančními poradci, ale až u pana Hanuše mám konečně pocit, že na prvním místě je u něj jeho klient. Ušetřil nám nemalé finance i nervy, když s úsměvem sobě vlastním a lehkostí řešil všechny nenadálé problémy spojené s vyřízením nové hypotéky či refinancováním staré. "Nejde" pro něj prakticky neexistuje. Díky tomu se stal v podstatě naším rodinným finančním poradcem, protože víme, že se na něj můžeme kdykoliv s důvěrou obrátit.

Petra Všetíčková, Přerov

Pan Hanuš je profesionál, co svou práci ze srdce miluje. Oceňujeme nejen jeho odborné rady a pomoc, ale také lidský přístup a tu spoustu času, co nám věnuje ve snaze zohlednit naše potřeby i přání a najít nejlepší řešení pro nás pro všechny. I při nelehkých otázkách určujících náš další způsob života jsme se s ním dovedli upřímně zasmát a celou situaci odlehčit."

Kateřina Matějíčková

 „Maximální spokojenost, nemůžu nic jiného než doporučit skvělé jednání."

Lukáš Bartík - profesionální řidič - Přerov

 „Paráda. Ochotný člověk, který pracuje snad pořád a snaží se zajistit ty nejlepší podmínky pro své klienty."

Michal Duda - Prostějov

 „S panem Hanušem jsem maximálně spokojená já i naše rodina. Skvělá spolupráce, profesionální přístup, se vším nám poradil a našel ideální řešení na míru, podle našich představ a požadavků. Rozhodně doporučuji.“

Markéta Procházková - vedoucí ekonomického úseku - Přerov

 

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.M.S.QUATRO, Hanuš Vratislav

Pokud máte zájem, aby se pan Hanuš stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ho na +420 775 772 220 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.