Hanuš Vratislav - Přerov

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.M.S.QUATRO, Hanuš Vratislav

Pokud máte zájem, aby se pan Hanuš stal i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ho na +420 775 772 220 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Mám zkušenosti s několika finančními poradci, ale až u pana Hanuše mám konečně pocit, že na prvním místě je u něj jeho klient. Ušetřil nám nemalé finance i nervy, když s úsměvem sobě vlastním a lehkostí řešil všechny nenadálé problémy spojené s vyřízením nové hypotéky či refinancováním staré. "Nejde" pro něj prakticky neexistuje. Díky tomu se stal v podstatě naším rodinným finančním poradcem, protože víme, že se na něj můžeme kdykoliv s důvěrou obrátit.

Petra Všetíčková, Přerov

Pan Hanuš je profesionál, co svou práci ze srdce miluje. Oceňujeme nejen jeho odborné rady a pomoc, ale také lidský přístup a tu spoustu času, co nám věnuje ve snaze zohlednit naše potřeby i přání a najít nejlepší řešení pro nás pro všechny. I při nelehkých otázkách určujících náš další způsob života jsme se s ním dovedli upřímně zasmát a celou situaci odlehčit."

Kateřina Matějíčková

 „Maximální spokojenost, nemůžu nic jiného než doporučit skvělé jednání."

Lukáš Bartík - profesionální řidič - Přerov

 „Paráda. Ochotný člověk, který pracuje snad pořád a snaží se zajistit ty nejlepší podmínky pro své klienty."

Michal Duda - Prostějov

 „S panem Hanušem jsem maximálně spokojená já i naše rodina. Skvělá spolupráce, profesionální přístup, se vším nám poradil a našel ideální řešení na míru, podle našich představ a požadavků. Rozhodně doporučuji.“

Markéta Procházková - vedoucí ekonomického úseku - Přerov

 

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout