Květnová konference: Příjemné pracovní setkání kolegů i obchodních partnerů (17.5.2024)

V pátek 17. května se v prostředí Vinařství U Kapličky v Zaječí uskutečnila květnová konference. Event přilákal bezmála padesátku spolupracovníků a klíčových partnerů z oboru.

Cílem konference bylo sdílení nejnovějších trendů, poznatků a inovací v oblasti financí.

Konferenci tradičně zahájila hodnoticí porada, jejímiž tématy nás provedl Petr Suchyňa. Následovaly příspěvky méně známých nebo pro naše poradce nových obchodních partnerů. Zástupce společnosti TREFdata, Blanka Nováková, pozvala na speciální školení tykající se penzí. Petr Klimša spolu s kolegou Karlem Sucháčkem představili, jak fungují a co umí produkty skupiny MOOY. Čím se zabývá investiční společnost ATRIS přijel prezentovat Roman Šolc.

Mezi příspěvky TREFdata, MOOY, ATRIS – přijali pozvání do panelové diskuze na téma finanční a pojistný plán kolegové Jarmila Svátková, Monika Kotoučková, Josef Ondrušík a Jan Kilian. Nastínili přítomným, jak se naučit získat důvěru klientů a následně jim vytvořit dokonalý finanční plán.

Také odpolední program nabídl zajímavá témata. Novinky, sazby a další informace o hypotéce České spořitelny přiblížil Tomáš Buchtyar. Moderátor konference a prezident Clubu 35 v jedné osobě Jan Kilian využil šance představit firemní klub - Club 35, i pozvaným hostům, kteří teprve o spolupráci s M.S.QUATRO uvažují.

Jaké změny si od 1. června připravila ČPP, odhalil humorem sobě vlastním Tomáš Měcháček. Po něm následoval blok zástupců našeho partnera Broker Trust. Regionální ředitel Tomáš Rychetský se rozpovídal o nástrojích, které nejnověji usnadňují práci našich poradců a co ještě pro ně v Broker Trustu plánují, aby byl servis pro klienty co nejspolehlivější a nejkvalitnější.

O dostupnosti bydlení hovořil odborník na slovo vzatý – hypoteční expert Libor Vojta Ostatek. Nestor oblast úvěrů v Broker Trustu Roman Bečička jej doplnil přehledem nabídek zvýhodněných úvěrů.

Na závěr konferenčního dne byl připravený blok ocenění, kdy jsme mohli zatleskat našim nejlepším, kolegovi Jaroslavu Lhotkovi za postup na pozici 6 a Petru Švecovi za jeho dlouholetý přínos naší společnosti. Vše uzavřel rozhovor s jedním z našich zkušených a výbornými výsledky ověnčených poradců - Viktorem Sladkým.

Po oficiální části konference následoval networkingový večer, kdy novinky, postřehy, nápady a nová setkání vystřídaly neformální diskuze.

Konference 05 2024 13  Konference 05 2024 56

Konference 05 2024 104  Konference 05 2024 139