Řekli o nás

Říjen 2018 - rozhovor s výkonným ředitelem Martinem Macho v magazínu BizOn.
BizOn 1
BizOn 2

Březen 2018 - „Tímto Vám chceme poděkovat za poskytnuté dary do tomboly na dětský karneval, který se konal dne 3. 3. 2018 v Šakvicích. Díky Vám jsme mohli potěšit všechny děti, které se karnevalu účastnily,“ Lucie Šlorová za klub Šakvice.

Listopad 2017 - Pojišťovna České spořitelny věnovala jménem M.S.QUATRO 200 hodin na asistenční služby Asistence, o.p.s.

flexi

Ceska pojistovnaSrpen 2017 - Společnost M.S.QUATRO byla vyhlášena významným obchodním partnerem České pojišťovny za rok 2016.

 

Březen 2016 - Společnost M.S.QUATRO je pro Pojišťovnu České m.s.quatro, logospořitelny dlouholetý významný partner, který již šestnáctým rokem vykazuje vynikající obchodní výsledky. Jejich produkce je sjednávána převážně elektronicky s významným podílem biometricky podepsaných smluv a vyznačuje se výbornými kvalitativními parametry (nízká storna, dobrý škodní průběh).

 

m.s.quatro, logoŘíjen 2015 - Na základě dlouhodobé spolupráce, výborných obchodních výsledků a vysoké kvality distribuční sítě byla společnost M.S.QUATRO v roce 2015 oceněna jako TOP partner J&T Banky, a.s.

 

 

Prosinec 2014 - „Prvořadý je pro nás klient a jeho spokojenost,″ říká ředitel M.S.QUATRO Martin Macho v rozhovoru pro Brněnský deník.m.s.quatro, logo denik

 

Svět M.S.QUATRO

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.