Wachsberger Aneta - Brno

M.S.QUATRO, Kilian Jan

Podělte se také Vy o svou zkušenost. Reference zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pokud máte zájem, aby se Aneta Wachsberger stala i Vaším osobním finančním poradcem, kontaktujte ji na +420 777 208 144 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

„S Anetou Wachsberger spolupracujeme více než 5 let. Nejdříve jsme společně řešili stavební spoření pro celou rodinu a potom rušení starých nevýhodných smluv na životní pojištění a podílových fondů. Vždycky dokázala fundovaně poradit a vyhodnotit nejvhodnější postup při nastavení penzijního připojištění, životního pojištění nebo investic. Jednání s ní je pokaždé v příjemné atmosféře a dává mi jistotu, že se na ni mohu kdykoli obrátit s řešením svých financí.

Dušan Lorenc

„U finanční společnosti M.S. Quatro jsem již několik let. Od roku 2021 mou agendu má na starosti pí. Ing. Aneta Wachsberger. Paní Wachsberger mi přepracovala a zaktualizovala moje smlouvy za životní a penzijní pojištění, stavební i investiční spoření a smlouvu s dodavatelem energií. Vždy se snažila, aby pro mě našla to nejoptimálnější a nejvýhodnější řešení. Zároveň vše zařídila přímo u příslušných pojišťoven a dodavatelů. Pokaždé reagovala na moje požadavky rychle a pohotově. Navíc její přístup je velice milý a vstřícný.

Jana Černohlávková

Aneta Wachsberger nám pomohla uzavřít vhodnější smlouvy na důchodové pojištění, životní pojištění, stavební spoření a dodávky energií. Poradenství můžeme s klidným svědomím doporučit dále."

Eva a Pavel Štarhovi

  • M.S.QUATRO, s.r.o., Na Hradbách 424/3, 69301 Hustopeče

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uložit
Cookies uživatelské preference
Používáme cookies, abychom vám zajistili co nejlepší zážitek z našich webových stránek. Pokud odmítnete používání souborů cookie, tento web nemusí fungovat podle očekávání.
Přijmout vše
Odmítnout vše
Více informací
Google Analytics
Marketingové nástroje pro Google Analytics
Přijmout
Odmítnout
Google Tag Manager
Marketingové nástroje pro Google Tag Manager
Přijmout
Odmítnout